تور زوریخ آمستردام

تور زوریخ آمستردام:

6 شب و 7 روز 

تور زوریخ آمستردام در تاریخ 21 الی 27 بهمن برگزار می‌شود.

 

خدمات تور زوریخ آمستردام:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون.
  • ویزای توریستی.
  • بیمه مسافرتی.
  • ۶ شب اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه.
  • راهنمای تور فارسی زبان.

برنامه سفر تور زوریخ آمستردام:

روز اول:

ورود به فرودگاه زوریخ، تحویل گرفتن بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل. ورود به هتل. تحویل گرفتن اتاق ها. ادامه روز آزاد. اقامت شب در هتل 4 ستاره Crowne Plaza Zurich یا مشابه درزوریخ.

روز دوم:

پس از صرف صبحانه، انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت. حرکت از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد. بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.

کلیسای مرکزی شهر زوریخ دریاچه زوریخ آبشار Rheinfall

 

 

روز سوم:

روز آزاد.
در این روز شما می توانید با هماهنگی با راهنمای خود در صورت تمایل به شهرهای زیبای برن و اینترلاکن سری بزنید و از جاذبه های این شهرهای دیدنی لذت ببرید(خارج از برنامه تور). اقامت شب در زوریخ.

Bern شهر اینترلاکن اینترلاکن

روز چهارم:

تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه جهت پرواز به آمستردام. ورود به فرودگاه آمستردام و انتقال به هتل چهار ستاره WestCord Art Hotel Amsterdam یا مشابه. اقامت شبانه در آمستردام.

روز پنجم:

روز خود را با تور نیم روز شهر آمستردام اغاز خواهید کرد و به کشف زیبایی های شهر لاله ها خواهید رفت. آمستردام با داشتن بناهایی به قدمت قریب به 6800 سال، بزرگترین مرکز تاریخی اروپا را از آن خود کرده است. این شهر شهره به کانال های آب زیبایش است که در دل شهر جا خوش کرده اند. خانه ها و ساختمان های آمستردام با معماری چشم نوازشان در قرن 17 ساخته شده اند، عصر طلایی دوچ. بعد ازظهر، شما سوار قایق خواهید شد و از میان کانال های زیبایش خواهید گذشت و حظ وافری از این شهر که معروف به “ونیز شمالی” است، خواهید برد. اقامت شبانه در آمستردام.

venice Amsterdam adventure of the seas

 

روز ششم:

روز آزاد
اقامت شبانه در آمستردام.

روز هفتم:

تحویل دادن اتاق ها و ترانسفر به سمت فرودگاه آمستردام. ورود به فرودگاه، تحویل دادن بار و حرکت به مقصد ایران. فرود در فرودگاه امام خمینی، کنترل پاسپورت و دریافت بار.

 

 

[mappress mapid=”124″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک 2 تا 4 سال (بدون تخت)کودک 4 تا 11 سال (با تخت اضافه)توضیحات
شهر زوریخ: crowne plaza zurich
آمستردام: art’otel amsterdam
BB 1350 یورو + قیمت پرواز 1890 یورو + قیمت پرواز 1070 یورو + قیمت پرواز 890 یورو + قیمت پرواز مبلغ کودک زیر دوسال 220 یورو + قیمت پرواز می باشد.