تور لوزان پاریس وین

تور لوزان پاریس وین ویژه تعطیلات عید:

8 شب و 9 روز

3 شب لوزان + 3 شب پاریس + 2 شب وین

این تور در تاریخ  ۲ الی ۱۰ فروردین برگزار می‌شود.

 

خدمات تور لوزان پاریس وین:

  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • 8 شب اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • اخذ ویزا شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان
  • جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون.
  • قطار درجه 2 لوزان به پاریس.
  • پرواز داخلی پاریس به وین.

 

برنامه سفر تور:

روز اول:

پس از ورود به فرودگاه ژنو، بارها را تحویل می گیریم و پس از آن با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل موونپیک واقع در ساحل دریاچه لِمان یا هتل 4 ستاره مشابه آن خرکت خواهیم کرد. ادامه روز آزاد را می توانیم در شهر گشتی بزنیم و شب را در لوزان اقامت خواهیم داشت.

روز دوم:

گشت شهری روز دوم را با بازدید از بنایی چون کلیسای جامع، بازدید از بافت قدیمی شهر، کوچه های باریک، چشم انداز و پیاده روهایی پر از بوتیک های دل فریب آغاز خواهیم کرد. در ادامه روز نیز سری به میدان سنت فرانسواز و داخل موزه المپیک می زنیم. بعد از صرف نهار به سمت شهر زیبا و قرون وسطایی گرویر که به خاطر پنیرها و شکلات هایش شهرت جهانی دارد، حرکت خواهیم کرد. سپس در ادامه بازدید به کارخانه شکلات سازی مزون کایه در بروک خواهیم رفت. پس از برگشت به هتل شب را نیز در لوزان خواهیم گذراند.

روز سوم:

روز آزاد
اقامت شب در لوزان.

روز چهارم: 

روز چهارم به شهر رویایی پاریس سفر خواهیم کرد. با ترانسفر از هتل به سمت ایستگاه قطار، با قطار سریع السیر TGV حرکت خواهیم کرد. پس از ورود به پاریس به سمت هتل ۴ ستاره Hôtel Novotel یا مشابه آن خرکت خواهیم کرد. پس از تحویل اتاق ها شب را در پاریس اقامت خواهیم داشت.

روز پنجم: 

روز پنجم، روز گشت در شهر زیبای پاریس است. بازدید از محله مونت مارتر، خیابان مشهور شانزه لیزه، کلیسای سکره کور و پاریس در برنامه شما خواهد بود. در پایان روز نیز از برج ایفل بازدید می کنیم و در صورت امکان از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهیم نشست (در صورت امکان). بعد از بازگشت به هتل شب را در پاریس اقامت خواهیم داشت.

روز ششم:

روز آزاد.
اقامت شب در پاریس.

روز هفتم:

به سمت فرودگاه پاریس برای پرواز داخلی به سمت شهر تاریخی وین حرکت می کنیم. به هتل 4 ستاره Hotel Am Konzerthaus Vienna می رویم و شب را در وین اقامت خواهیم داشت.

روزهشتم:

پس از صرف صبحانه، خود را برای یک گشت شهری از شهر وین حاضر کنید: در امتداد خیایان رینگ اشتراسه، بسیاری از بناهای زیبای وین را خواهید دید: مک ، استیت اپرا هوس، موزه هنرهای زیبا، موزه تاریخ طبیعی، منطقه فرهنگی موزه های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تیاتر. بازدید از اتاق های نمایش کاخ شون برون از جاذبه های دیگر گشت خواهد بود. در ساختمان هابزبورگ، افراد برجسته ای همچون ماریا ترزا سکونت داشته اند. در راه بازگشت از اپرا خواهید گذشت و کاخ بلودر را مشاهده می کنید، این ساختمان با معماری بی نظیرش مربوط به شاهزاده اوجن بوده است که بسیاری از آثار گران قیمت گوستاو کلیمت را در خود دارد.

روز نهم:

ترانسفر از هتل به فرودگاه وین برای پرواز برگشت به ایران.

با تورهای نوروزی ۹۹به همراه خدمات ویژه از جملهویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

[mappress mapid=”26″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۲-۴ سال بدون تختکودک ۴-۱۱ سال با تختتوضیحات
شهر لوزان: Mövenpick Lausanne
وین: Hotel Am Konzerthaus
شهر پاریس: Novotel Paris Centre
BB 1490 یورو + نرخ پرواز 19790 یورو + نرخ پرواز 1190 یورو + نرخ پرواز 740 یورو + نرخ پرواز کودک تا دوسال: 120 یورو + نرخ پرواز