کشورها
وضعیت
پیشنهاد های ویژهشهرها

گروه

همان طور که می دانید، تعطیلات نوروزی بهترین فرصت برای سفر و گردش است و آمار سفر خارج از کشور توسط ایرانیان در سال های اخیر افزایش یافته است.

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که هر شخص در تورهای نوروزی خود باید به آن توجه کند، شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر است. افرادی که قصد دارند در نوروز به کشور های اروپایی سفر کنند بهتر است آب و هوای اروپا در نوروز را بررسی کنند. علاوه بر این، با بهره گیری از خدمات تور و بازدید از جاذبه های مقصد، بهترین استفاده از سفر خود را داشته باشید تا وقت تان را برای انتخاب مسیر و جاذبه های مقصد تلف نکنید تا اوقات خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید.

تورهای تعطیلات عید، چند ویژگی مهم از جمله افزایش نرخ قیمت پرواز و هتل و شلوغی هتل ها دارد که ممکن است مسافران را دچار مشکل کند. اما قصران گشت به شما اطمینان می دهد تا با برنامه ریزی خدمات تور، تا حدودی قیمت ها را کاهش داده و سفری ارزان به اروپا را نسبت به آژانس های دیگر داشته باشید.

آژانس مسافرتی قصران گشت قصد دارد تا تورهای نوروزی ۹۹ را  با بالاترین تنوع به شکل پکیج تورها، رزرو هم زمان هواپیما، هتل و خدمات ویژه مسافرتی را به شما عزیزان ارائه دهد. در سفر نوروزی سال ۹۹ خدماتی همچون ویزای شینگن، لیدر فارسی زبان، گشت شهری، بلیط هواپیما (رفت و برگشت)، ترانسفر فرودگاهی، رزروهتل، بیمه مسافرتی، انتخاب هتل و … را در سفر خود دریافت خواهید کرد.

برای خرید تورهای نوروزی ۹۹ به زمان خرید پکیج تورها توجه کنید. این نکته به خصوص برای تورهای اروپایی که نیاز به عملیات زمان بر اخذ ویزا دارند، حائز اهمیت است. بنابراین توصیه می کنیم که خرید تورهای نوروزی را به ماه پایانی سال موکول نکنید تا کارشناسان اخذ ویزای شینگن در آژانس مسافرتی قصران گشت در کمترین زمان خدمات ویزا را به شما مسافران عزیز ارائه دهند.